Dystrybutor HikVision Polska - Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne w sklepie NAPAD.PL
Dystrybutor HikVision Polska NAPAD.plZobacz węcej HIKVISION na www.napad.pl
Kamery Megapikselowe HIKVISION

HIKVISION to znana i sprawdzona marka, która zarówno w Europie jak i w Polsce znajduje kluczowe zastosowanie w instalacjach monitoringu dozorowego. Kamery i rejestratory obrazu marki HikVision możemy spotkać na każdym kroku w komunikacji publicznej, w sklepach i urzędach, w biurach i magazynach a nawet na prywatnych posesjach.

W ofercie handlowej naszej firmy znajdziesz urządzenia do monitoringu w technologiach HD-TVI oraz IP, z chęcią pomożemy w doborze sprzętu i komplementarnych akcesoriów instalacyjnych. Dla stałych klientów ustalamy indywidualne warunki obsługi i sprzedaży - zapraszamy do współpracy!

Monitoring Wizyjny i Przemysłowy HIKVISION

monitoring HIKVISION


Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń w Polsce. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna urządzeń służących do budowy systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu a także rejestracji pobytu i czasu pracy.

Nasze najważniejsze grupy asortymentowe jakie posiadamy w ofercie to: