Profesjonalny monitoring HikVision - Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne w sklepie NAPAD.PL
HikVision Polska NAPAD.plZobacz węcej monitoringu na www.napad.pl
Kamery Megapikselowe HIKVISION

HIKVISION to globalna marka wyspecializowana w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej. Posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie badań i rozwoju technologii video wpływając na obecny kształt powszechnie stosowanych rozwiązań w monitoringu dozrowym. Firma HIK-VISION jako pierwsza zaangażowała się w rozwój i masowe zastosowanie wydajnego algorytmu kompresji danych audiowizualnych H.264. Jest właścicielem ponad 621 patentów. W ofercie firmy znajdują się sieciowe kamery IP, kamery analogowe CCTV, kamery obrotowe PTZ oraz sieciowe rejestratory obrazu NVR, cyfrowe rejestratory obrazu DVR a także rozwiązania hybrydowe.

Monitoring Wizyjny i Przemysłowy HIKVISION

monitoring HIKVISION

Kamery Wizyjne HikVision Polska

Najlepszy sposób na pogodzenie zaawansowanej technologii w racjonalnej cenie to kamery do monitoringu marki HIKVISION, które występują w bardzo bogatej ofercie kamer do najpopularniejszych zastosowań. W tym mamy kamery megapikselowe IP - w tym kamery szybkoobrotowe PTZ oraz kamery zewnętrzne dzień/noc, a także kamery przemysłowe HD-TVI. Wszystkie urządzenia posiadają zaawansowane technologie i systemy pozwalające na rejestrowanie wysokiej jakości obrazu oraz duże możliwości konfiguracji i zarządzania informacjami z kamer. Więcej informacji na temat kamer do monitoringu HIKVISION.

Rejestratory Obrazu HikVision Polska

Aby monitoring dozorowy był kompletny do kamer niezbędne jest użycie rejestratorów obrazu, czyli urządzeń, które pozwalają na zapis i udostępnienie podglądu obrazu. Rejestraotry marki HIK-VISION obsługują najważniejsze warianty transmisji danych (DVR, NVR, HD-TVI, IP) a ponadto obsługują wydajne mechanizmy kompresji danych w tym najpopularniejszy format H.264. Godne podkreślenia jest wielość technologii analizy obrazu, w tym inteligentna analiza wideo. Zobacz więcej informacji na temat rejestratorów do monitoringu HikVision.

Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń w Polsce. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna urządzeń służących do budowy systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu a także rejestracji pobytu i czasu pracy.

Nasze najważniejsze grupy asortymentowe jakie posiadamy w ofercie to: