Profesjonalny monitoring parkingu HikVision - Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne w sklepie NAPAD.PL
HikVision Polska NAPAD.plZobacz więcej HIKVISION na www.napad.pl
Kamery Zewnętrzne Do Monitoringu HIKVISION

Źródło: https://www.spycameracctv.com/productimages/SPY/4791_xl.jpg

HIKVISION to globalna marka wyspecializowana w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej. Posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie badań i rozwoju technologii video wpływając na obecny kształt powszechnie stosowanych rozwiązań w monitoringu dozrowym. Firma HIK-VISION jako pierwsza zaangażowała się w rozwój i masowe zastosowanie wydajnego algorytmu kompresji danych audiowizualnych H.264. Jest właścicielem ponad 621 patentów. W ofercie firmy znajdują się sieciowe kamery IP, kamery analogowe CCTV, kamery obrotowe PTZ oraz sieciowe rejestratory obrazu NVR, cyfrowe rejestratory obrazu DVR a także rozwiązania hybrydowe.

Monitoring Wizyjny i Przemysłowy Na Parkignu HIKVISION

monitoring parkingu HIKVISION

Ilość potencjalnych zagrożeń związanych z placem parkingowym jest bardzo długa, biorąc pod uwagę najpowszechniejsze zdarzenia czyli stłuczki parkingowe i uszkodzenia parkingowe, które najczęściej kończą się ulotnieniem sprawcy z miejsca zdarzenia. Ponadto na listę zagrożeń wpisać należy kradzieże samochodów oraz włamania do pojazdów w których właściciel zostawił na widoku wartościowy przedmiot. W każdym przypadku monitoring wizyjny parkingu stanowi element prewencyjny

monitoring placu postojowego - podgląd z kamer
http://www.cctvforum.com/images/imported/2014/07/250539_5.jpg

Kamery w obudowie kopułkowej gwarantują odporność na próby sabotażu i akty wandalizmu, są również wyposażone w funkcje umożliwiające nieprzerwaną obserwację w dzień i w nocy. Są zatem doskonałym wyborem dla każego właściciela, również w dużej skali - HIK-VISION dostarcza rozwiązania odpowiednie do rozległego monitoringu placy i parkingów.


Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń w Polsce. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna urządzeń służących do budowy systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu a także rejestracji pobytu i czasu pracy.

Nasze najważniejsze grupy asortymentowe jakie posiadamy w ofercie to: