Oprogramowanie HikVision Polska - Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne w sklepie NAPAD.PL
Oprogramowanie HikVision PolskaZobacz węcej kamer HIKVISION na www.napad.pl
Kamery Megapikselowe HIKVISION

Oprogramowanie IVMS HIKVISION to sprawdzone rozwiązanie do zarządzania monitoringiem daje duże możliwości konfiguracji pracy kamer i rejestratora, oraz zdalny podgląd w systemie windows, MacOS oraz na urządzeniach mobilnych z Android, iOS, WindowsPhone. Oprócz tego w repozytorium oficjalnych narzędzi HikVision znajduje się wiele programów narzędziowych, które pomagają w codziennej pracy instalatora, projektanta i sprzedawcy systemów monitoringu.

Pobierz Programy HIKVISION

Aplikacja iVMS 4500HD v4.0 (2017) - nowsza wersja oprogramowania do zarządzania monitoringiem HikVision, do pobrania w wersji na system WINDOWS w polskiej wersji językowej. Pobierz Program iVMS 4500HD v4.0
Aplikcja iVMS-4500 - ANDROID, iVMS-4500 (Android) Oprogramowanie klienckie komórkowego, który jest przeznaczony do telefonu komórkowego w oparciu o system operacyjny Android (wersja 4.0 lub nowsza), mogą być używane do zdalnego monitorowania wideo na żywo z wbudowanym DVR, NVR, kamery sieciowe, sieć obrotowej oraz koder za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, odtwarzać pliki rekordowe lokalnie przechowywać i zarządzać zdjęć i filmów, wyjście alarmowe sterowania i zrealizować sterowanie PTZ, jak również. Z tego oprogramowania zainstalowanego w telefonie, jesteś w stanie zalogować się do urządzenia front-end za pośrednictwem Wi-Fi lub 3G; Poza tym, jeśli nie jest dostępne publiczny adres IP dla danego urządzenia, jest dostępna za pomocą dynamicznego domeny, lub portów mapujących publiczny adres IP routera. Pobierz Aplikację iVMS-4500 z Google Play
Aplikacja iVMS4200 (2015) - iVMS4200 (Video Managment Software) WINDOWS to bezpłatne oprogramowanie do obsługi i zarządzania rejestratorami, kamerami i innymi urządzeniami firmy Hikvision. Program dla systemu Windows w języku polskim, do wyboru podczas instalacji. Pobierz Program iVMS4200 (2.4.1.3)
Pobierz Program iVMS4200 (2.4.1.3) - z kontrolą dostępu
Oprogramowanie HIKVISION Tools - niezbędny i pomocny w codziennej pracy projektanta oraz instalatora systemów monitoringu wizyjnego. Pakiet narzędzi pomocnych w konfiguracji systemu. W skład pakietu wchodzą:
  • - SADP (wyszukiwarka aktywnych urządzeń w sieci lokalnej)
  • - IPC Calculator (narzędzie podliczające ilość potrzebnych urządzeń)
  • - Local Playback (odtwarzacz plików archiwum)
  • - Disk Calculator (obliczanie wielkości dysku na podstawie zadanych parametrów)
  • - Bandwidth Calculator (obliczanie wykorzystywanego pasma)
  • - Focus Assistant (ustawianie optymalnej ostrości w kamerze)
  • - Lens Selector (dobieranie odpowiedniej ogniskowej obiektywu)
  • - Remote Backup (zdalna kopia zapasowa nagrań z rejestratora)
  • - Batch Upgrading (seryjne aktualizowanie kilku urządzeń)
  • - Batch configuration (seryjna konfiguracja kilku urządzeń)
Pobierz HikVision Tools

Więcej programów do pobrania na stronie: napad.pl/programy-do-monitoringu


Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń w Polsce. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna urządzeń służących do budowy systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu a także rejestracji pobytu i czasu pracy.

Nasze najważniejsze grupy asortymentowe jakie posiadamy w ofercie to: