Profesjonalne rejestratory HikVision - Najlepsze ceny, bogata oferta i wsparcie techniczne w sklepie NAPAD.PL
HikVision Polska NAPAD.plZobacz węcej rejestratorów HIKVISION na www.napad.pl
Rejestratory Obrazu HIKVISION

HIKVISION to globalna marka wyspecializowana w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej. Posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie badań i rozwoju technologii video wpływając na obecny kształt powszechnie stosowanych rozwiązań w monitoringu dozrowym. Firma HIK-VISION jako pierwsza zaangażowała się w rozwój i masowe zastosowanie wydajnego algorytmu kompresji danych audiowizualnych H.264. Jest właścicielem ponad 621 patentów. W ofercie firmy znajdują się sieciowe kamery IP, kamery analogowe CCTV, kamery obrotowe PTZ oraz sieciowe rejestratory obrazu NVR, cyfrowe rejestratory obrazu DVR a także rozwiązania hybrydowe.


Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCAt5uHvm5r71kxgm3SYyoPw

Monitoring Wizyjny i Przemysłowy HIKVISION

monitoring HIKVISION

Rejestratory HikVision Polska

Wydajne i zaawansowane technologicznie rejestratory obrazu w monitoringu sieciowym posiadają długą listę nowoczesnych funkcji, które sprawiają, że są bardzo często wybierane przez projektantów, instalatorów i innych specjalistów od systemów monitoringu wizyjnego. Dzięki wsparciu dla wydajnego mechanizmu kompresji danych H.264 / MPEG4 Video Stream Input, poprawia wydajność przetwarzania i składowania zapisanego materiału. Obsługuja nagrywanie obrazu w rozdzielczości do 6 Mpx, wparcie dla szerokiej listy modeli kamer megapikselowych oraz interfejs zarządzania monitoringiem z wielu platform w tym telefonów i urządzeń mobilnych.

Technolgie W Rejestratorach Obrazu NVR HIKVISION

Najmnowsze rejestratory NVR wyposażone zostały w szereg nowoczesnych funkcji wspierających działanie urządzeń w systemach monitoringu: 16 kanałów na wejście danych z kamer, kodek h.264, maksymalna rozdzielczość 6mpx, maksymalna pojemność dysków 8TB, full hd, obsługa z urządzeń mobilnych

technologia hikvision rejestratory

Rejestratory Sieciowe NVR HIKVISION

Nowoczesne rejestratory typu sieciowego pracujące w instalacjach typu TCP/IP, które pozwalają na tworzenie rozległych i co ważne dostępnych z dowolnego miejsca w internecie instalacji. Obsługują bardzo długą listę funkcji zaawansowanych technologicznie i współpracują z najnowszymi kamerami sieciowymi IP.

Rejestratory Hybrydowe / Trybrydowe HIKVISION

Klasyczne rejestratory typu przemysłowego do zastosowania zarówno z kamerami typu przemysłowego jak i kamer HD przemysłowych oraz kamer sieciowych IP, stanowią rewolucyjne połączenie najpopularniejszych standardów przesyłu danych w monitoringu wizyjnym.


Zainteresowany wykorzystaniem rejestratorów do kamer HIK w telewizji przemysłowej? Zobacz: opinie rejestratory HIKVISION


Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń w Polsce. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna urządzeń służących do budowy systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu a także rejestracji pobytu i czasu pracy.

Nasze najważniejsze grupy asortymentowe jakie posiadamy w ofercie to: